Vordingborg d.4/9-2011
Agility Åben (mellem) nr.2 Anne Marie Mess m. Rico
Spring Kl.3 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Spring Kl.3 (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rico
Spring Åben (lille) nr.2 Mikael Larsen m. Figo
Spring Åben (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rico
Bedst i åbne klasser(lille) nr.1 Mikael larsen m. Figo


JYDERUP d.28/8-2011
Agility kl. 2 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Agility Åben (lille) nr.3 Mikael Larsen m. Figo
Spring kl.1 (stor) nr.3 Lis Andersen m. Charlie
Spring Åben (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Bedst i åbne klasser (lille) nr.2 Mikael Larsen m. Figo


NYK.-RØRVIG d.21/8-2011
Agility kl.2 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Agility Åben (lille) nr.2 Mikael Larsen m. Figo
Agility Åben (mellem) nr.3 Anne Marie Mess m. Rico
Spring kl.2 (mellem) nr. 2 Anne Marie Mess m. Rico
Spring kl.3 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Spring Åben (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Bedst i Åbne klasser (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Bedst i 4 klasser (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo

NYK.-RØRVIG D.18/6-2011
Lørdag:
Agility kl.1 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Agility Åben (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Agility Åben (stor) nr.4 Kjeld Schrøder m. Toyah
Spring kl.1 (stor) nr.1 Kjeld Schrøder m. Toyah
Spring kl.2 (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rice
Spring kl.3 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Spring Åben (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Spring Åben (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rico
Spring Åben (stor) nr.6 Kjeld Schrøder m. Toyah
Agility kl.1 Junior (lille) nr.1 Christina Stokbæk m. Phalene
Søndag:
Agility kl.1 (stor) nr.4 Kjeld Schrøder m. Toyah
Agility kl.2 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Agility kl.2 (mellem) nr.2 Anne Marie Mess m. Rico
Agility Åben (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Agility Åben (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rico
Spring kl.2 (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rico
Spring kl.3 (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Spring Åben (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Spring Åben (mellem) nr.3 Anne Marie Mess m. Rico
Spring Åben (stor) nr.3 Kjeld Schrøder m. Toyah
Bedst i Åbne klasser lørdag(stor) nr.4 Schrøder m. Toyah
Bedst i Åbne klasser søndag(lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Bedst i Åbne klasser søndag (mellem) nr.2 Anne Marie Mess m. Rico
Bedst i 4 klasser søndag (lille) nr.1 Mikael Larsen m. Figo
Bedst i 4 klasser søndag (mellem) nr.2 Anne Marie Mess m. Rico

 
VORDINGBORG D.29/5-2011
Agility kl.2 (mellem) nr.2 Anne Marie Mess m. Rice
Agility Åben (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rice
Spring Åben (mellem) nr.2 Anne Marie Mess m. Rico
Bedst i Åbne klasser (mellem) nr.1 Anne Marie Mess m. Rico